Książki, książki dla kobiet

Miłość na wesoło

Tak, doskonale wiemy, że miłość jest bardzo bolesnym uczuciem, które bardzo mocno rani, jeżeli się na nie ni uważa. Jednak, czy zawsze musimy opierać się na takiej miłości? Czy nie można pozwolić sobie na humorystyczne podejście do tematu, jeżeli ma się taką możliwość? Oczywiście, że można. I pomóc nam w tym pomoże wspaniała książka o bardzo wdzięcznym tytule „Jego babeczka” autorstwa Penelope Bloom. Jest to wspaniała książka, która jest kontynuacją serii. Żeby jednak móc się z nią zapoznać nie trzeba wracać do dwóch wcześniejszych tomów. Można od razu przejść do zapoznania się z dziełem Penelope, która zafundowała nam w swojej babeczce bardzo ciekawe nadzienie.

Humorystyczna opowieść

Trzeba przyznać, że jest to idealna opowieść dla wielu kobiet, które marzą o tak cudownej miłości. Niestety, ale panowie mogą nie dostrzec uroku tej książki, jednak nie oznacza to faktu, że babeczka jest dla nich zakazana. Otóż w trzeciej części serii Penelope Bloom mamy do czynienia z Emily – młodą artystka, która już nie może doczekać się nadejścia stycznia. Wtedy to będzie mogła wylecieć do swojego ukochanego Paryża, aby móc rozwijać swoje pasje i umiejętności. Zanim to jednak nadejdzie, to będzie musiało minąć kilka miesięcy. Na razie jednak zbliża się ulubione przez wszystkich Halloween, a Emily otrzymuje zlecenie do pomocy przy organizacji przyjęcia u…zabójczy przystojnego Ryana, w którym jak się okazuje główna bohaterka w dawnych czasach kiedyś zabójczo się zakochała. Było to w czasie szkoły, którą już ukończyli, jednak uroda Ryana sprawia, że serce Emily na nowo ożywa, aczkolwiek ona tego za żadne skarby nie chce. Paryż i studia są dla niej najważniejsze.

Słodka miłość

„Jej babeczka” Penelope Bloom to opowieść o delikatnym flircie, przyjaźni, która zakończy się…  O tym jak się zakończy czytelnik dowie się zapoznając się z tą książką, gdzie można spotkać również Williama znanego wszystkim z części o Wisience. To właśnie William stara się zrobić wszystko, aby zeswatać ze sobą Emily i Ryana. Jednak oni bronią się przed tym uczuciem. Emily nie zamierza komplikować sobie życia, kiedy Paryż jest na wyciągnięcie ręki, a Ryan również zdaje się nie być zainteresowany związkiem. Jednak przez to, że tak bronią się przed tym uczuciem oraz przez postępki Williama oraz innych znajomych, główni bohaterowie są uczestnikami różnych przezabawnych akcji, w tym nawet porwania. Jeżeli ktoś ma naprawdę bardzo kiepski dzień oraz humor mu nie dopisuje, to może liczyć, że ta zabawna powieść miłosna na pewno poprawi mu humor na bardzo długi czas.